WYKAZ ZAKŁADÓW W ARCHIWUM

1 ABEKO Słupsk
2 AGENCJA MISTRAL Sp. Z o.o. Słupsk
3 AKROPOL Centrum Medycyny Naturalnej Krzynia
4 AKTE Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe Słupsk
5 ALBATROS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Bulik Gdynia
6 ALKA S.A Fabryka Obuwia Słupsk
7 ALU STOCZNIA Ustka
8 ARGOS Bytów
9 ARGOS GFM Grudziądz
10 ARGOS GFM Oddział w Bytowie Bytów
11 ARGOS S.A. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Lębork
12 AROMAT SNACK Trzebielino
13 BAGRA sp. z o.o. Bytów
14 BAJADERA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elżbieta i Jan Szeligowscy Słupsk
15 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Jezierzyce
16 BARTOMET Słupsk
17 BFM - Tartak Kołczygłowy
18 BOGUSŁAWKA Zakłady Przemysłu Cukierniczego Koszalin
19 BUDMAX REGAŁY Sp. z o.o. Gdańsk
20 BUDOWLANA Spółdzielnia Rzemieślnicza  Bytów
21 BUDREMEX Spółka z o.o. Zakłady Usługowo-Wytwórcze Słupsk
22 BYTOWIANKA Spółdzielnia Pracy Przemysłu Odzieżowego Bytów
23 CENTRALA NASIENNA Przedsiębiorstwo Nasienne Miastko
24 CONCEPT WOOD S.A. Borne Sulinowo
25 CZYN - Spółdzielnia Pracy Robót Drzewnych Miastko
26 DAMARK s.c. Darłowo
27 DANLID spółka jawna Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Węgorzynko
28 DELTA Słupska Spółdzielnia Pracy Słupsk
29 D&D Trans Sp. Z o.o. Słupsk
30 DOM Usługowo-Wytwórczą Spółdzielnię Pracy  Słupsk
31 DOMSTAL - MIASTKO Sp. z o.o. Miastko
32 DORADON S.A. Debrzno
33 DRELUX Kępice
34 DREW DEKOR sp. z o.o. (dawniej SFM Zakład nr 8 w Miastku) Łodzież
35 DREWZEN Zakład Produkcji Stolarki Budowlanej Kobylnica
36 DROGI I MOSTY spółka z.o.o. Słupsk
37 DUETTO sp. z o.o. Słupsk
38 EKOMECH – DEMET sp. z o.o. Debrzno
39 ELBANA Spółka z o.o.  Mielno
40 ELITA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bytów
41 Fabryka Rękawiczek i Odzieży Skórzanej Miastko
42 FANKO Przedsiębiorstwo Handlowe  Koszalin
43 FASPOMA Fabryka Urządzeń Przemysłu Spożywczego Łódź
44 FERTISTAV Szczecin
45 FRYZJERSKO - KOSMETYCZNA Spółdzielnia Pracy Słupsk
46 Fundacja "Kultura Łączy" Bytów
47 Fundacja „Nie Lękajcie Się”  Sławno
48 Gdańskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Lębork
49 Gimnazjum Nr 1 W Sławnie Sławno
50 Gimnazjum w Gąbinie Gąbino
51 GLOB FASHION Poland LTD z o.o. Słupsk
52 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Człuchów
53 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Debrzno
54 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Dębnica Kaszubska
55 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Główczyce
56 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Lębork
57 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Lipnica
58 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Miastko
59 Gminna Spółdzielnia Zaopatrzenia Rolnictwa Słupsk
60 Gospodarstwo Rolne Zagórki Zagórki
61 HELCO PTTK Zakłady Przemysłu Drzewnego Miastko
62 IGLOZBYT Lębork
63 IMEZ sp. j. Zakład Produkcji Obuwia, Jerzy Pietraszek, Stanisław Rokicki Siemianice
64 INKA s.c. Lębork
65 INTEK Jezierzyce
66 INTERCORP - INTERNATIONAL Przedsiębiorstwo Zagraniczne  Słupsk
67 INTERFLOR Hurtownia Kwiatów Danuta, Andrzej Kantak Słupsk
68 INTER WOOD sp. z o.o. Miastko
69 Inwest Dach Przedsiębiorstwo Projektowo Wdrożeniowe spółka z o.o. w likwidacji Lębork
70 INVEST PROTECT Słupsk
71 IRMET sp. z o.o. Damnica
72 ITALPOLBUD Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Budownictwa Słupsk
73 IZOTERM Spółdzielnia Pracy Słupsk
74 JEDNOŚĆ Spółdzielnia Pracy Usługowo Wytwórczej Słupsk
75 K D P Sp. o.o. Bierkowo
76 KABAT Spółka Jawna Słupsk
77 KAIZEN Polska sp. z o.o. Miastko
78 KAMA-POL s.c. Zakład Handlowo - Usługowy  Miastko
79 Karczma pod Kluką Słupsk
80 KARMIMYPSIAKI SP. z o.o. Kraków
81 KHS Medicare Sp. Z o.o. Starogard
82 KIEDRO Mirosław Kiedrowski Słupsk
83 KMM Głobino
84 KODEK Zakład Usług Komunalnych i Transportowych s.c. Miastko
85 Kombinat Budownictwa Komunalnego Zakład Robót Drogowych Słupsk
86 Koszalińskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Sopot
87 KREACJA Zakład Przemysłu Odzieżowego Chojnice
88 LESAN ADAM PIETRUK Bierkowo
89 LEVINO Spółdzielnia Rzemieślnicza Lębork
90 Lęborske Zakłady Przemysłu Torfowego Lębork
91 MANA sp. z o.o. Słupsk
92 MATRA Fabryka Akcesoriów Meblowych Kępice
93 MATREBUD Wytwórnia Usługowo – Handlowa Miastko
94 „MEDICUS” Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne  Kęty
95 MEDYK Spółka jawna Malbork
96 MESIR s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Słupsk
97 METAL TRADE Kępice
98 METAL-BUD Sławomir Rolbiecki Niezabyszewo
99 Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Ustka
100 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Ustka
101 Miedzynarodowa Agencja Zatrudnienia "Serwis Personalny" Sp.z o.o.  Koszalin
102 MIN- POL Przedsiębiorstwo Zagraniczne Sławoszyn
103 MODA Kuśnierska Spółdzielnia Pracy Słupsk
104 MONIKA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bytów
105 MORFISH sp. z o.o. Ustka
106 NAMTRA sp. z o.o. Czarne
107 NAREM sp. z o.o. Słupsk
108 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Lębork
109 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Miastko
110 Optio spółka z o.o. Tarnów
111 ORBI sp. z o.o. Lębork
112 PAŁAC ZALESKIE Zaleskie
113 Państwowy Ośrodek Maszynowy Koczała
114 Państwowy Ośrodek Maszynowy Bytów
115 Państwowy Ośrodek Maszynowy Miastko
116 PBT sp. z o.o. (byłe Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego) Miastko
117 PEKDROB sp. z o.o. Sławno
118 PERELSZTAJN (tylko akta osobowe) Słupsk
119 PHU AGM II Marcin Piętka Kobylnica
120 Piekarnia Łącko Norbert Borucki  Łącko
121 Piekarnio-Ciastkarnia Pod Klonem Słupsk
122 PIETRANS Firma Usługowo-Handlowa Marian Pietruk  Bierkowo
123 PIETRANS S.C. Firma Usługowo-Handlowa  Bierkowo
124 PILCH sp.z.o.o. Słupsk
125 PIMM s.c. Słupsk
126 PLASTUŚ Przedszkole Niepubliczne Cewice
127 Poligraficzna Spółdzielnia Pracy Słupsk
128 POLIPOL Chemiczno-Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów Gdańsk
129 Pomorskie Zakłady Mięsne sp. j. J.M. Perelsztejn Zakład Pracy Chronionej Słupsk
130 POLMATEX-WIFAMA Zakład Przemysłu Precyzyjnego Łódź
131 POMORZANKA Zakłady Przemysłu Cukierniczego Słupsk
132 POSTĘP Spółdzielnia Pracy Przemysłu Metalowego Bytów
133 Powiatowa Spółdzielnia Usług Wielobranżowych, przekształcona w Spółdzielnię Pracy Przemysłu Metalowego i Usług Miastko
134 Powiatowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Ustka
135 Północne Zakłady Przemysłu Skórzanego ALKA  Darłowo
136 Północne Zakłady Przemysłu Skórzanego ALKA  Lębork
137 Północne Zakłady Przemysłu Skórzanego ALKA  Słupsk
138 Pralnia Słupska Usługowa Spółdzielnia pracy Słupsk
139 PRAXIS Import-Eksport Mirosław Wawrowski Bierkowo
140 PREMA - HYDROS Kombinat Hydrauliki Siłowej Łódź
141 PRIMBR Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych Budownictwa Rolniczego Słupsk
142 PROHAN Spółka z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Słupsk
143 Przedsiębiorstwo Budownictwa Regionalnego Słupsk
144 Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego Sławno
145 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Słupsk
146 Przedsiębiorstwo Połowów, Przetwórstwa i Handlu „KORAB” Spółka Akcyjna Ustka Ustka
147 Przedsiębiorstwo Połowów i Usług Rybackich „KORAB” Przedsiębiorstwo Państwowe Ustka
148 Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonu Czarne
149 PZGS „Samopomoc Chłopska" Miastko
150 PZGS Zakład Usług Remontowo –Budowlanych Miastko
151 RECHPOL sp. z o.o. Słupsk
152 Rejon Dróg Publicznych Gospodarstwo Pomocnicze Słupsk
153 Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Ustka
154 Rejonowy Związek Spółek Wodnych  Bytów
155 Rejonowy Związek Spółek Wodnych  Lębork
156 REMA 1000 Słupsk
157 REMIX Spółka z o.o.  Lębork
158 Restauracja Zamkowa Słupsk
159 RG Tronic S.C. Koszalin 
160 RODAS sp. z o.o. Słupsk
161 Rodpol sp. z o.o. Słupsk
162 ROKOTEX sp. z o.o. Chojnice
163 ROLMET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Gdańsk
164 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kanin
165 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  Kramarzyny
166 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stary Kraków
167 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Tyń
168 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Warszkowo
169 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Pierwszej Armii Ludowego Wojska Polskiego  Dobra
170 Rolnicza Spółdzielni Produkcyjna WSPÓLNY ŁAN  Miniszewo
171 ROMANO MAZZANTE sp. z o.o. Słupsk
172 S.A.M. SERWIS Sp. z o.o. Bytów
173 S.A.M. Technika Sp. z o.o. Poznań
174 Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Pracy Handlowo-Usługowa Miastko
175 Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska Sławno
176 Schronisko Dla Zwierząt Słupsk
177 SEEGER Przedsiębiorstwo Zagraniczne Łebieniec
178 SEEGER-DACH Spółka z o.o. Łebieniec
179 SEZAMOR Zakłady Urządzeń Okrętowych Słupsk
180 SKOTAWA Zakłady Garbarskie Dębnica Kaszubska
181 SŁAWIANKA Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Sławno
182 Słowińska Agencja Rozwoju Regionalnego Charbrowo
183 SŁUPIANKA Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Słupsk
184 Słupskie Fabryki Mebli Zakład Numer 8 Miastko
185 Słupskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Lębork
186 Słupskie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Spółka z o.o. Słupsk
187 SOLTUR Turło i Giec sp. jawna Słupsk
188 Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Koszalin
189 SPOMASZ Zakład Budowy i Montażu Maszyn Przemysłu Spożywczego Łódź
190 Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego  Ustka
191 Spółdzielnia Inwalidów im. Obrońców Helu Gdańsk
192 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Barcino
193 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Bytów
194 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Człuchów
195 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Damnica
196 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Dębnica Kaszubska
197 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Główczyce
198 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lipnica
199 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Miastko
200 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Nowa Wieś Lęborska
201 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Parchowo
202 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Sławno
203 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przechlewo
204 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tuchomie
205 Spółdzielnia Mleczarska Przechlewo
206 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Słupsk
207 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Słupsk
208 Spółdzielnia Rzemieślnicza Rzemiosł Różnych Miastko
209 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Człuchów
210 Spółdzielnia Usług Rolniczych Bytów
211 Spółdzielnia Usług Rolniczych Niezabyszewo
212 Spółdzielnia Usługowo-Wytwórcza Kółek Rolniczych -> Rejonowy Zakład Budownictwa Wiejskiego -> Wojewódzki Zakład Budownictwa Wiejskiego Sławno
213 Spółka Mleczna  Pobłocie
214 SPV Spółka z o.o.  Dębnica Kaszubska
215 STALMET s.c. Słupsk
216 STANTRADE Sp. z o.o. Słupsk
217 STAROMIEJSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lębork
218 STIKAR Słupsk
219 STOLARSTWO mgr inż. Ryszard Ossowski Czersk
220 STOLIK sp. z o.o. Warszawa
221 STOLON Słupskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Słupsk
222 SZKŁO POMORSKIE Spółdzielnia Usługowo-Wytwórcza Słupsk
223 Szkoła Podstawowa nr 2 w Sławnie im. majora Henryka Sucharskiego Sławno
224 Szkoła Podstawowa Wytowno Wytowno
225 T.B.S. Spółka z o.o. Ustka
226 TINO'S Miastko
227 TRADE – SERVICE Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Słupsk
228 TRANS GOYA sp. z o.o. Słupsk
229 „TRANSMLECZ” Spółdzielnia Pracy Słupsk
230 Transport i Spedycja NORD-CARGO Sp. Z o.o. Słupsk
231 TRANZBUD Słupsk
232 U KRZYŚKA Hurtownia Słupsk
233 Usługi Leśne Włodzimierz Milo Dretyń
234 UNIBUT Sp. z o.o. Miastko
235 VEO DEVELOPMENT Sp. o.o. Chojniczki
236 WAPNIAK Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Bytów
237 Wireland S.A. Bytów
238 Wojewódzka Dyrekcja Dróg Miejskich w Słupsku Słupsk
239 Wojewódzka Spółdzielnia Mleczarska Słupsk
240 Wojewódzki Zakład Transportu Mleczarskiego w Słupsku Miastko
241 Wojewódzki Związek Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych Słupsk
242 Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Bytów, Kobylnica
243 Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich Słupsk
244 Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich Zakład Transportu  Koszalin
245 Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych "Samopomoc Chłopska" w Słupsku Zakład Gospodarczy Sławno
246 WZGS Zakład Gospodarczy Miastko
247 Y&F sp. z o.o. Słupsk
248 Zakład Betoniarski Edward Mojsiuk Jutrzenka
249 Zakład Budowlano Remontowy Kiełpinek
250 Zakład Obsługi Inwestorskiej „BIS”  Łosino
251 Zakład Obsługi Inwestorskiej inż Romuald Junka Słupsk
252 Zakład Wędliniarski Perelsztejn i Ska Zakład Pracy Chronionej Słupsk
253 Zakłady Drobiarskie Sławno
254 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Ustka
255 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Ustka
256 Zakład Przemysłu Drzewnego Spółka z o.o. Bytów
257 Zakłady Przemysłu Tartacznego i Metalowego Bartusz Kępice
258 ZASTA Sp. z o.o. Słupsk
259 ZREMB Słupska Fabryka Maszyn Budowlanych Jezierzyce
260 ZREMB Zakład Zamiejscowy Fabryka Maszyn Lębork
261 ZWYCIĘSTWO Spółdzielnia Inwalidów Lębork